6 Maddede İyileştir'en Gizli Müşteri Denetimi ve Genel Yapısı

Gizli Müşteriler

Binlerce başvuru  arasından özenle seçilen gizli müşteriler, iyileştir tarafından marka yapısına uygun olarak hazırlanan senaryolara uyarak işletmelerin denetimini gerçekleştirir.

Marka Analizi

İyileştir, gizli müşteri denetimi ile markaların arka taraftaki reçetelerini çıkartır ve detaylı raporlarla marka analizini yaparak markanın kimliğini korumayı, kalitesini arttırmayı amaçlar.

Sıradışı Raporlar

İyileştir, sıradan ve özensiz gizli müşteri raporlarının verimsizliklerini ortadan kaldırmak için kendi sistemini meydana getirdi. Sıradışı ve markanın kurumsal kimliğine özel hazırlanan analizleri içerir.

Özet Ses Kayıtları

Denetim esnasında kaydedilen ses dosyaları, iyileştir’in ses işleme mühendisleri sayesinde kaliteli MP3 dosyaları olarak hazırlanır. Böylece denetimlerde %100 doğru veri elde etmek amaçlanır.

Mutlu Personeller

İyileştir, her personelin en iyi verimle çalışmasını amaçlar. Bunu da personellerin ihtiyaçlarını anında patronlara ileten bir yazılımla gerçekleştirir. Böylece personeller özgürce isteklerini dile getirebilir ve denetlendiğini bilerek özenle çalışır.

Fiyat / Ürün Performansı

İyileştir, sıradan gizli müşteri sistemlerini farklı bir stratejiyle saf dışı bırakıyor. Bunu da hem gerçek müşterilerin görüşlerini öğrenerek hem de profesyonel gizli müşterilerle bunu gerçekleştiriyor. Fiyat-ürün performansı araştırması bunların sadece bir tanesidir.

Restoran, Cafe, Mağaza vb. sektörlerde hizmet veren bir işletmeniz varsa İyileştir’in Gizli Müşteri Denetimlerinden faydalanabilirsiniz. İşletmenizi tüm detayları ile analiz ederek sıradışı anlık ve aylık raporlarla size sunuyoruz.

Personel Denetimleri

Marka Algısı Araştırmaları

Fiyat / Ürün Performansı

Temizlik / Ambiyans Denetimleri

ve daha fazla denetim çeşitleriyle ve işletmenize özel stratejilerle çeşitli senaryolar üzerinde çalışıyoruz.

Şubelerinizdeki gidişatı en ufak detayına kadar öğrenebilirsiniz.

Sabit denetim soruları üzerine kesinlikle çalışmıyoruz. İşletmeniz için gerçekleştirilen ön çalışma sürecinde denetimlerin detaylarını ve iş planını çıkarıyoruz.

Eğitimli gizli müşteri kadromuz ile tüm şubelerinizi ve markanızın reçetesini çıkarıyoruz.

Ses sinyali işleme teknolojimiz sayesinde işletmenizde gerçekleştirilen ses kayıtlarını size özel prodüksiyonu yapılmış olarak sunuyoruz. Böylece ÖZET SES KAYITLARI ile denetimleri kısa sürede dinleyebiliyorsunuz.

Bütün bunların sonucu olarak %100 gerçek verilerle çalışıyoruz. Gizli müşterilerin hatalarını ya da gözden kaçırdığı şeyleri geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde 0’a indiriyoruz.

Böylece eksiklerini hızlı öğrenen ve hatalarını çabuk gideren işletmelerin ömürlerini uzatarak performanslarını arttırıyoruz.

Çünkü biz; hem gerçek müşterilerinizin görüşlerini hem de “Eğitimli Gizli Müşteri” analizlerini değerlendiriyoruz. Müşteri kaybetmenizi önlüyoruz ve kaybetmek üzere olduğunuz müşterileri tekrar kazanıyoruz.